Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Hogyan és mivel kell...

Csajok! Hogyan és mivel kell ott lent alaposan megmosni magunkat?

Figyelt kérdés

Ami nem csípi ki

És hol szabad, hol nem szabad mosni?


2020. dec. 5. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Vannak külön erre lemosók.

Én szappannal szoktak de nem nyúlok fel a vaginámba vele, menszinél egy picit a nyílásnál melegvízzel átmosom.

2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Én is szappannal szoktam, vagy csak sima vízzel.

Tusfürdő és társai semmiképp.

2020. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én tejsavas lemosót használok. Elvileg a szappan ph-ja nem jo neki, mert felborithatja az egyensulyt. Regen en is használtam es gyakran volt fertozesem. Neha tartok tejsav kapszula kurat. Amit fel kell helyezni es segit visszaallitani a megfelelo kornyezetet odabent. Ezt akkor szoktam mikor erzem, hogy mintha valami nem lenne oké. Igy evek ota nincs problémám. Nem használok tampont csak intimkelyhet (bar hallottam, hogy a vakuum miatt lehet ez sem tesz jot a szerveknek).
2020. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a Rossmannos vált be, ezzel elégedett vagyok.


[link]

2020. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről normál tusfürdővel, amit amúgy is használok. Belülről semmivel. Amíg nincs gond, addig jobb, ha nem mosogatod belülről semmivel.
2020. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint semmivel, csak tiszta vízzel. Kívülről.


Belülről nem szabad semmivel sem!!

2020. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!