Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be nyeltem valamit,vagy...

Be nyeltem valamit,vagy szülés előjele?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok,és 3 napja napi 1x hasmenésem van, most éjjel is arra keltem,hogy Juj rohannom kell a wc-re,de most durvább volt. Nagyon ment,vizes volt. Senki másnak nincs baja a gyomraval itthon, lehetséges,hogy a szülés is beindul hamarosan?
2020. dec. 6. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szó szerint vizes hasmenés az nem a szüléstől van. Inkább fertőzés, vagy gyomorrontás
2020. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a fura,hogy egyébként ez a 4.nap. Eddig csak reggelente volt 1x,aztán elmúlt, most hajnalban volt 2x,meg reggel egy kevés. Azóta semmi. Derekam és a hasamalja is görcsölget.nem tudom mi lesz belőle,diétázom aztán majd látjuk.
2020. dec. 6. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami hamarosan biztos lesz :) Könnyű szülést kívánok!
2020. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az biztos, elég sűrűn rá rá kezd, de az a fura,hogy nem erősödik,és olyan is van,hogy órákig nem érzek görcsöket. Fekve mindig,de akkor sem úgy,hogy egyértelmű legyen. Nagyon szeretnék már szülni, apa is nagyon várja már,szegény mar azt se tudja mit szépítsen még.. 😊
2020. dec. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!