Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlen 1 héttel elöbb...

Véletlen 1 héttel elöbb kezdtem el szedni a fog .gatlot a menstruacio 3 ik napjan de egy héttel elöbb és kimaradt a menstruációm mit tegyek ?

Figyelt kérdés
most jönnie kell jövő héten elvileg a masodiknak...ugyanúgy végig szedtem a gyogyszert ma az utolsó nap ..a jövő héten ha nem jön meg mit csináljak?

2020. dec. 6. 10:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

“A fogamzásgátlót,a menstruacio 3-ik napjan kell kezdeni szedni.”


Ez nem teljesen így van... de ha így lenne akkor hogy rontottad el? Csak tudod hogy 3 napja vérzel

2020. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
#11, nem tudta..mert 2 hónapja már nem menstruál. csak saccolt, hogy "akkor kéne" de orvoshoz nem megy, tesztet nem vesz, csak kapkodja be a tablettát, mint más a tictac cukrot.
2020. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem valo neked gyogyszer, ha annyit se birsz betartani, hogy a mensi elso napjan kell elkezdeni. Ez nem cukorka, hogy csak ugy ossze-vissza beszeded kovetkezmenyek nelkul! 🤦‍♀️

Hasznaljatok inkabb gumit, de azt duplan.

2020. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
a kettest véletlen írtam .előzo honapban nem jott meg ,azóta minden héten csináltam tesztet és negatív
2020. dec. 6. 12:41
 15/22 A kérdező kommentje:
de jovo heten kell megjonnie .. es a kerdesem az volt hogy mert elobb beszedtem 1 hettel a gyogyszer ,az okozhat ilyen mellekhatást?
2020. dec. 6. 12:42
 16/22 A kérdező kommentje:
hogy kimarad a menstruacio
2020. dec. 6. 12:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Okozhat. De ugye vedekezel ovszerrel is? Mert igy nem ved a gyogyszer.
2020. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
de rendesen szedtem attol fuggetlenul
2020. dec. 6. 13:30
 19/22 A kérdező kommentje:
most akkpr jövőheten tartsak tabletta szünetet ? ha rendesen szedtem,csak 1 héttel elöbb kezdtem szednia. tablettakarakkor 2 het után már biztos véd.
2020. dec. 6. 13:32
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

De nem ved ilyenkor!! Kerdezo komolyan ennyi eszed van?? Akkor tudja megakadalyozni a peteerest, ha a menstruacio ELSO napjan, nem a harmadik, nem az utolso, nem elotte egy hettel, hanem az ELSO napjan kezded el szedni. Szedd vegig mostmar, nem tudom milyen tablettad van, de ha olyan, hogy van benne 7 napos szunet, akkor azt majd a level vegen tartsd meg ugyanugy. Bar egy telefont megerne a dolog az orvosnak, o jobban tudja.

Es NEM VED ABBAN A HONAPBAN, ha igy szeded, oke? Felfogtad? Konyorgom ne szaporodj!

2020. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!