Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarom elmondani de félek...

Nem akarom elmondani de félek hogy véletlenül kiszakad a szűzhártyám és akkor kiderülne.Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom nagyon sok ilyen témájú kérdés van de azért remélem segítettek.

Valahogy nincs meg az anya-lanya kapcsolatunk ilyne témában (bár lehet nem csak ebben:/ ) anyummal de kiakarom porbalni a tampont de félek hogy véletlenül elcseszem(mivel nem vagyok túl szerencsés) es ha igen akkor nőgyogyaszhoz kéne menni de úgy már kiderülne hogy próbáltam tampont.

Amúgy sztem azért nem akarom elmondani mivel lebeszélne róla. Meg felsem vetette azt hogy ki akarom-e próbálni.(ha kerdesetek lenne akkor szoljatok. Pontositok)



2020. jún. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy tampont használsz, magánügyed. A tamponnak nem lehet a szüzhártyát kiszakítani.

Ha meg netán valamiért megsérülne vagy megsérült volna, és orvoshoz kell menned, ö nem mondhat semmit erröl senkinek, ha te nem akarod kifejezetten, még anyádnak sem.

2020. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyád sportolás közben is átszakadhat.

Ha bent is van veled anyukád a nőgyógyásznál, nem fog az orvos fennhangon morfondírozni, hogy "hmm, magának hiányzik a szűzhártyája, tud róla?" Szóval ne aggódj.

2020. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd próbáld ki, olvasd el előtte a használati útmutatót. A végén van egy fonal, ami segítségével ki tudod húzni, ezt ellenőrizni kell, mielőtt beteszed, nem lesz semmi problémád tőle, de ha ki is szakad a szűzhártyád, ami nem valószínű, azzal egyáltalán nem kell orvoshoz menni.
2020. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Nem fog tőle elszakadni, mivel eleve van rajta nyílás, ha felmegy nagyobb erőltetés nélkül, akkor a hártya is megmarad. Egyébként szex során is sokszor csak reped, vagy hogy mondjam, ezért sokaknak (nekem is) kicsit fájt meg vérzett nemcsak az első, de az első pár alkalom.

-Ha esetleg mégis elszakadna(bármitől), rhadtul nem az a hártya határozza meg, hogy szűz vagy-e, vagy sem.

-Nem értem az ilyen anyákat, én biztos nem tiltanám a tampon használatot, hadd döntse már el mindenki maga, mi kényelmes neki.

-Nem fogod elcseszni, nem egy agysebészet a tamponhasználat, kicsit utána olvasol és menni fog.

-A nőgyógyász tényleg nem fog ezen fennakadni meg fennhangon közölni, hogy ja, ennek a lánynak nincs ám szűzhártyája.

2020. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondom hogy tiltaná csak nemtudom mit szólna hozzá de megnyugtatott Hogy nem olyan veszélyes mint gondoltam. köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!