Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha véletlenül...

Mit tegyek ha véletlenül menstruálni fogok a nőgyógyászati vizsgálat időpontján?

Figyelt kérdés
Jövő hétfőre kaptam időpontot, és azért szeretnék menni mert nagyon rendszertelen a ciklusom és amúgyis fogamzásgátlót szeretnèk íratni. Viszont nagyon félek hogy a menstruációm (jó szokásához híven) megint egy héttel hamarabb meg fog lepni. Az orvosom férfi, és így is elég kínos lenne... ha menstruálok attól még szóba fog velem állni? Esetleg ír gyógyszert is? 16/L

2018. ápr. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég sűrűn előfordul, arról nem is beszélve, hogy sokan kifejezetten vérzéses problémával mennek a nőgyógyászhoz. Férfi, de a lényeg, hogy nőgyógyász. Pontosan tisztában van a női test működésével meg a lehetséges balesetekkel.

Természetesen kesztyűben dolgozik, ami úgyis a kukába megy, alattad lesz papírtörlő, meg a doki keze ügyében is.

A gyógyszert pedig ugyanúgy felírja attól függetlenül, hogy éppen megjött e. Mivel rendszertelen a ciklusod, ezért egyelőre nem sokat számít, mikor jön meg.

Szóval ne parázz, ne pánikolj, nem lesz semmi gáz, de ha történik is baleset, akkor sem lesz kínos, pláne nem fognak haragudni rád. :)

2018. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj másik időpontot. Egyébként nem lehet, hogy csak rosszul számolod a ciklusodat? Az itteni kérdések alapján a korosztályod jelentős része azt hiszi, hogy a ciklus akkor pontos, ha minden hónap ugyanazon napján jön meg.
2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszertelen menzeszre pont hogy nem kéne semmiféle bogyó.
2018. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!