Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E vitamin szedése valakinek...

E vitamin szedése valakinek bevált progeszteron hiányra?

Figyelt kérdés

A 12-13. napomon a ciklusomnál előfordul pecsételő vérzés(bár inkább barnázás) és onnantól egészen a mensiig elég gyakori, bár kicsi mennyiségben barnázásom van. Konkrétan mielőtt megjön előtt 1-2 nappal kicsit nyákosabb már a barnázás, bár olyankor már érzem az alhasamban is hogy meg fog jönni.

Nődokihoz már csak januárban vagy februárban jutok el.

Egyenlőre nincs tervben gyerek, de nem is szeretnék addig várni, hogy megoldódjon a probléma, viszont az E vitamint olvastam , hogy tud segíteni.

Valaki próbálta már?

Előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalatokat :)



2020. dec. 7. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mióta abbahagytam a foggátlót én is szoktam össze vissza barnázni. Nekem az e vitamin csak rontott a helyzeten, mert nem volt pém, az e vitamin meg csak építette a nyálkahártyat én meg csak barnaztam.


Akarmilyen hihetetlen nekem a barnázás akkor kezdett elmúlni mikor életmódot váltottam. Sok sport, napi 2 vagy 3 l víz, zöldségek.

2020. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
C vitamin, aszkorbinsav minimalizálása is segithet. Illetve a teljes életmódváltás. Endokrinologus-nogyogyaszt keress meg.
2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!