Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párom miért rángatózik elalvás...

Párom miért rángatózik elalvás élőt?

Figyelt kérdés
Párom (25 éves nő) pár percel azután, hogy elalszik, rángatózni kezd. Nem megállás nélkül, kb percenkénti kettőt-hármat rádul, nagyjából olyan 10-15 percen át, de ő nem emlékszik semmire. Lehet csak a stressz? Vagy valami komolyabb? Tisztában vagyok vele, hogy az ember időnként hajlamos ilyenre, de ő minden éjjel ezért is aggaszt

2020. dec. 9. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet látja a nyelvtani és helyes írási hibákat amiket elkövetsz énis ránganék a helyébe 😂😂
2020. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Büdös a szagod és irritálja az orrnyálkahártyáját.
2020. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normalis. En felesegem is. Googlizd meg: alvas elotti izomrangas
2020. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan látta az első két válaszoló válaszait más kérdésnél, és bizony rájött mennyi degenerált szutyokkal osztozik egy bolygón, így aztán félálomban már az a kép van előtte hogy üti a gombot amivel kilövi ezeket a napba.

ITGay válaszai meg mind egytől egyig a degeneráltságára világítanak rá, így aztán gondolom az első válaszolónál is ez a helyzet.

2020. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem én tehetek róla, ha az ember nem képes beírni a keresőbe azt, hogy "rángatózás elalvás után". Ha már ilyen lusta a kérdező, akkor én meg had trollkodjak, ennyi a történet.
2020. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg beszéld meg a pszichológusoddal, hogy milyen zavaros képek kavarodnak kuszán a fejedben, én nem vagyok rá kiváncsi abban egészen biztos lehetsz.
2020. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az oldalon lévő minden kérdésre oda lehetne írni, hogy "keress rá google-n", de nyilván nem ezért lett kitalálva ez a csoport
2020. dec. 9. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem stressz miatt van.
2020. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!