Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora a tampax regular?

Mekkora a tampax regular?

Figyelt kérdés
Először próbálnám ki a tampont és nem tudom hogy milyen méret kell, szóval szeretném megkérdezni hogy a regular kb mekkora?

2020. dec. 9. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, normal meretu. Ha eloszor probalkozol tamponnal, lehet inkabb minit kene venned. En evekig csak azt tudtam hasznalni, meg a szuzessegem elvesztese utan is. A tampax amugy nekem nem jott be, hogy is mondjam, olyan furcsa anyagbol van, szamomra kemeny, es ugy erzem, hogy nyom. Minden mas drogerias markat is kiprobaltam mar, csak az ob jott be.
2020. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a tampax méretre nagyobb mint egyéb tamponok. Én elsőre az OB Minit ajánlom, vagy a lidlbe kapható olcsóbb, de ugyanannyira megbízható mini tampon márka is. Siempire a neve ha jól emlékszem.


Mindezen túl a tampax valamilyen szinten könnyebb felhelyezésű, mint egyéb tamponok, mivel egy műanyag kis cuccba van. De szerintem ez csak akkor jelent nagy könnyebbséget, ha még szűz vagy.

2020. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!