Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen el mehetek egyedül...

17 évesen el mehetek egyedül nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátommal lefeküdtem hétvégén(nem először), védekeztünk, nem volt anál. Viszont valamit el kaphattam, lehet csak durva volt a kezével vagy nem tudom, de pár napja nagyon viszket és odabent egy kicsit fáj, szerintem ki van sebesedve. Szeretnék el menni nőgyógyászhoz, hogy megnézze, írjon valami gyógyszert. De egyedül szeretnék menni. Szülő nélkül fogadna egy nőgyógyász, vagy szülővel kell menjek? Pest megyében tud valaki jó nőgyógyászat aki ért ahhoz amit csinál és rendes? A válaszokat előre is köszönöm.

2020. dec. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nyugodtan mehetsz egyedül. De érdemesebb (szerintem) magánba menni.


Nem pesti vagyok, szóval ajánlani nem tudok :/

2020. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz egyedül, de nem fognak rögtön fogadni. Megpróbálhatnál hüvelyi probiotikumot venni drogériában, hátha segít. Pest megye elég tág, magán orvos meg 15-20e Ft, segítene, hogy merre laksz.
2020. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmehetsz, és mindenképpen menj is, ha iylen prbolémáid lettek.

Szerintem a legtöbb nögyógyász aránylag normális, esetleg ismerösöket kérdezz meg, ha van, akivel kellöen jó a kapcsoaltod, vagy akár a háziorvos is tud ajánlani valakit, és öt köti a titoktartás, azaz nem mondhatja el senkinek, hogy keresel valakit.

2020. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadnia kell szülő nélkül is. Mindenképp doki, mert elég rosszul hangzik a tünet. Ajánlani nem tudok, de lehet nem kellene megvárni mire magánban fogad a doki.
2020. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!