Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tizenöt éves vagyok és nőgyógy...

Tizenöt éves vagyok és nőgyógyászhoz szeretnék menni, ehhez feltétlenül kell jönnie szülőnek is vagy mehetek egyedül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülő,nyugodtan mehetsz egyedül.
2017. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek igaza van, én még annyit hozzátennék, hogy ha kisvárosban éltek, akkor elképzelhető, hogy az asszisztens vagy akár maga a nőgyógyász törvényt sért és elmondja a szüleidnek, hogy ott jártál.

(sajnos velem történt meg, pedig én már 18 évet betöltöttem, és mégis megtették. Én meg mondjuk feljelentettem őket - de ez a dolgon már nem változtatott)

2017. máj. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Hehe, gondolom nem véletlenül ment a titkolózás :D
2017. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Az említett dolog nem attól függ, hogy kisvárosban élzs-e, hanem az orvos emberi tartásától. Egyébként pedig van olyan eset, amikor ez kötelessége is az orvosnak. Nem minden ember (gyerek) egyforma.
2017. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt szülői kíséret, vagy szülő beleegyezésről papírt kell vinni magaddal. Az egyik ismerősömet (15L) az iskola orvos küldte nőgyógyászhoz és kötelező volt aláírnia a szüleinek a papírt, vagy elkísérnie, ezért nem ment el a lány, mert a szülei nem tudták hogy már nem szűz, és ott nyilván kiderült volna.

Nem sért a nőgyógyász vele törtvényt ha elmondja a szüleidnek, hogy nála jártál, de nem mondhat el semmit a rendelőben történtekről a szüleidnek, csak neked.

(21/L)

2017. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem sért a nőgyógyász vele törtvényt ha elmondja a szüleidnek, hogy nála jártál, de nem mondhat el semmit a rendelőben történtekről a szüleidnek, csak neked. "


Hogy-hogy?

18 felett megértem, de 15 évesen?

2017. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini, vagy gyerek nőgyógyászatra menj, ott azért kiméletesebbek mint a felnőtten, és női orvos van általában.
2017. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!