Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcsre valaki, valamit?

Szemölcsre valaki, valamit?

Figyelt kérdés

A jobb lábamom 6, a balon 1 szemölcs van. Tudtok valamit ajánlani? Házi praktika van? Az ecsetelők működnek? A tapaszok? A gyógyszertárban nem adtak semmit (sosincs amit szeretnék). Vagy a drogériás termékek használnak?

Azt hiszem, hogy ha oldalról nyomom, és fáj, az szemölcs, ha egyenesen megnyomom befele, az tyúkszem. Egy nagyon picikét éreztem amikor oldalról megnyomtam, de nekem ha nem nyomkodom egyáltalán nem fáj, csak esztétikailag zavar.



#tapasz #házi praktika #szemölcs #ecsetelő #Szemölcs eltűntetése #Szemölcs ellen
2020. dec. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az ecsetelés, de megeshet hogy neked nem fog hatni. Főleg ha már nagyon el van tetjedve. Érdemes lenne megmutatni egy bőrgyógyásznak, ő tudja megmondani mi a legjobb megoldás.
2020. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jó rá.

[link]

2020. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2020. dec. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!