Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális szemölcsre valami...

Genitális szemölcsre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Voltam a bőrgyógyászaton, azon belül a nemibeteg gondozó részen. Vér és kenet mintát is vettek, minden rendben volt, a HPVt se mutatta ki semmi, mégis azt mondta a doki HPV-m van de a bőrfelületen és nem a vérben. Ez lehetséges? A dokitól nem lehet kérdezni.

Fagyasztásra járok heti 1x, de megelégeltem a dolgot. Úgy kezelnek mint egy rühes cafkát, két asszisztens van, az egyik gumikesztyűbe se ért hozzám, lese fagyasztotta rendesen a szemölcsöket (kihagyott párat, a többit is messziről fagyasztotta, semmit nem ért)...

Ezért szeretnék valami más megoldást találni, mert nem akarok azért késni a munkahelyemről hogy ne is kezeljenek rendesen, és érthető okokból a főnöknek sem akarom elmondani hogy miért kések.


2019. jan. 7. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb keress másik orvost. Magán bőrgyógyászat is létezik. Hívd fel, kérdezz rá. Ha nem vállal, akkor nőgyógyász.
2019. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magándokira nincs pénzem, nődokihoz 1-1,5 hónap mire időpontot kapok (hetente esélytelen járni), ráadásul fél napot ott tölt az ember hiába van időpont, meg voltam már és ő küldött a bőrgyógyászatra
2019. jan. 7. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nincs pénzed akkor felejtsd el. Velem még ennyit sem foglalkoztam mint veled.
2019. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!