Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha már több...

Mit csináljak ha már több mint 6 hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
100% hogy nem vagyok terhes mivel még nem voltam soha fiúval viszont mégsem jön meg. Ha esetleg valakivel már történt hasonló az tudna tanácsot adni hogy mit kéne tennem hogy újra megjöjjön? Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni... Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az orvos tud ténylegesen segíteni. Ilyen sufni praktikákba amiket képesek javasolni az emberek későbbiekben komoly egészségügyi problémát is okozhat.
2020. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A XXI. században ilyen problémákkal az orvost keressük fel, nem a GYK-n várjuk önkéntes kuruzslók véleményét. Az egészség az első, nem játék!!
2020. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nőgyógyász nélkül nem lehet megmondani.

Lehet, hogy felborult a hormonháztartàsod, lehet endometriózisod van, PCOS vagy “csak” egy szép nagy cisztád.

Soha senki nem ment szívesen nőgyógyászhoz, de ilyen problémánál elkerülhetetlen. Nem tudom mennyi idős vagy, de nagyon komoly bajaid lehetnek. Ehhez képest egy 2(!!!) perces vizsgálat nem egy nagy dolog. Ne legyél buta. Gondolom szívesebben mennél most nőgyógyászhoz, mint később a műtőbe vagy lombikra..

2020. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta menstruálsz? Ha a fél év szünet előtt még csak néhányszor jött meg, lehet teljesen normális is.
2020. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? előtte milyen hosszan menstruáltál már? sokat fogytál mostanában?
2020. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Instant nőgyógyászati vizsgálatra kéne menned szerintem is. #3-mal egyetértek, előfordulhat, hogy PCOS-d van, vagy hormonzavarod, esetleg más dolog van a hátterében. Tényleg simán kibírod azt a 2 perces vizsgálatot, ráadásul nem is fáj.
2020. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!