Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Káros-e a tanga?

Káros-e a tanga?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy rákot okoz, igaz ez?
2008. nov. 30. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
sztem se káros, bár ténleg nagyon sokan szeretik. nem okoz szerintem betegséget a viselése :)
2008. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

sztem ez nagy butaság...manapság már amugyis minden rákot okoz :) az is ha levegőt veszel, az is ha iszol, ha eszel...persze, ezeket cinikusan mondtam....

Mellesleg nem vagyok vékony alkatú, mégis tangát hordok és csak azt....még menses alatt is, mert egyszerűen már nem bírom elviselni a tundrabugyit...idegesít,hogy érzem mindenhol...a combomnál,a fenekemen, állandóan igazgatom, egyszerűen nem bírom és kész. És amúgyis egy dagi nőn még sokkal gusztustalanabb egy tundrabugyi, attól még nagyobbnak tűnik a feneke, meg a hasa, olyan nagymamás...

2008. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Én kb.16éves koromtól csak és kizárólag ilyen bugyikat viselek,újabb 16év telt el azóta,és nem vagyok rákos.Ennyi.Nincs is másmilyen bugyim.Fertőzéseim se voltak.Szóval nem bugyifüggő a dolog..
2008. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de pont a tanga vág be, nem a rendes bugyi...Tangaviselők gyakrabban betegednek meg a végbéltől a hüvelyhez került bacik miatt. De rákot nem okoz.
2009. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bencegomba válasza:
14-es miért vagy ilyen bunkó én is tangát hordok és egyáltalán nem kényelmetlen
2023. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!