Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám 1-2 nappal...

Hogyan tudnám 1-2 nappal lerövidíteni a menstruációmat?

Figyelt kérdés

6 napig szokott meglenni kb. Szeretném ha most csak 4 napig lenne meg (csak ezalkalommal). Most mindegy, hogy miért. Lehetséges ez? Azt tudom hogy a citromlétöl késik, a vörösbortól meg hamarabb megjön... De már késő van ezekre. Nemszedek fogamzásgátlót, a menzeszem eléggé pontos, semmi probléma nincs vele, csak most nagyon rosszkor jött...


17/L


2011. szept. 21. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tudom a citromlé valamennyire a mennyiségét is csökkenti.
2011. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogyha beállsz a tusolóba, és a hasadra vereted a vizet sokáig akkor hamarabb leér a vér, de viszont bőségesebb lesz. szóval ha ezt minden nap megcsinálod lehetséges rövid lesz de erős a menszeszed.remélem tudtam segíteni.majd írd meg hogy sikerült.


18/L

2011. szept. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a citromot/citromlét próbáltam ki. és 6 nap hejett 4et volt meg, az 5. meg csak pár csepp volt! :)
2011. szept. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!