Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs tünetem, de az orvos...

Nincs tünetem, de az orvos szerint hüvelygombám van. Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés
Vizsgálat után mondta, hogy hüvelygombám van. Semmi tünetem, illetve a váladék picit darabosabb, nagyon savas. Nincs sok, nem bűzös és nem viszket vagy ég. Mondta még, hogy van egy pici seb a méhnyakon, HPVtesztet is elrendelt. Várom az eredményeket. Kaptam antibiotikumot és probiotikumot, de nem tudom érdemes e szednem.
2020. dec. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden nogyogyaszati vizsgalaton elmondjak hogy van egy pici gyulladas, es egybol jon a betadine ami kiirt kb mindent is, a jo bacikat is, vagy az antibio. Na en ilyenkor szoktam egy huvelyflora helyreallito kurat csinalni, 7 nap vitagyn c hasznalattal. Es nincsen semmi bajom koszonom szepen.

Hozzatennem elotte 8 evig kezeltek felvaltva gombaval, bakteriummal, trichomonassal. De betelt a pohar. Eleve ha gombad van miert antibiot kaptal?

2020. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs. Vett kenetet, de nincs még meg az eredmény, mégis kiírta az antibiotikumot.
2020. dec. 14. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum bektériumra van, nem gombára
2020. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A probiotikummal nem árthatsz. Ha bizonytalan vagy, legközelebb az orvosoddal egyeztess és szakmailag mérlegelhet, meggyőzhet, ha indokolnak látja :) Kérdezz bátran tőle, hogy értsd magad.

A bakteriális fertőzés pedig "magától" nem fog elmúlni, viszont könnyen súlyosbodhat.

Szerintem WC ülőke fertőtlenítésre, fehérnemű vasalásra, vagy magas hőfokon újra mosásra és gyógyszer szedésre fel! :)

2021. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!