Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygyulladasom elmúlt, de...

Huvelygyulladasom elmúlt, de még mindig viszket. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 hónapja tart a kalvariam, nőgyógyász bakteriális és gombás huvelygyulladast állapított meg, minden gyógyszert úgy használtam, ahogy kellett, pár napja megvizsgált és azt mondta, elmult, már nem lát kórokozót. De még mindig szörnyen viszket és piros, ez mitől lehet? Ő azt mondja, hogy a gyógyszerek kimarták. El vagyok keseredve, hogy talán csak nem volt elég alapos, mert tenyésztést sem csinált, mindig elmondta, hogy mit lát mikroszkoppal, nem kell tenyésztés..
2020. dec. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hüvelyflóra visszaállítót érdemes lenne használni pl.vagylact kúp

Mosakodj a wc-sek után, otthon ne viselj bugyit vagy sok réteget magadon. Szellőzzön odalent. Csak vízzel mosakodj, ne használj szappant stb.

Ha nem múlik, keresd fel a dokid vagy egy másik orvost.

2020. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lactofeel-t kell használnom ph visszaállítonak, de iszonyúan csíp, rosszabbodott a viszketés+be is dagadt kicsit:(

Magan nőgyógyászhoz járok és eddig meg voltam vele elégedve, de olyan, mintha most ő se tudná, mit kezdjen velem.

2020. dec. 19. 12:34
 3/5 Bzs03 ***** válasza:
Vitagynt használj
2020. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinaltass STD szűrést ha mar nem vagy szuz
2020. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyalogatom ha gondolod
2020. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!