Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon így is meg fog vizsgálni...

Vajon így is meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nagyon szokott görcsölni a hasam minden menzeszkor .. Iszonyatosan, felkelni, felállni nem tudom, sírok kínomban már... Nőgyógyásznál még sosem voltam, igazából nagyon szégyenlős vagyok .. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ő tudna valamit felírni nekem anélkül, hogy megvizsgálna hogy ne fájjon ennyire? Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan megvizsgálás, csak bemondásra nem fog gyógyszert felírni, max annyit tudna mondani, hogy vegyél be görcsoldót. Ha megvizsgál, látja, ha esetleg van valami probléma, amit kezelni kell.
2020. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg fog vizsgálni, és gyanítom, hogy az első dolga a fogamzásgátló javaslata lesz.
2020. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, engem se vizsgáltak meg, nem is akartak. Teljesen ugyanez volt a helyzetem, csupán pár évvel később.
2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress nőt,könnyebb.
2020. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!