Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Koronás vagyok, és nem marad...

Koronás vagyok, és nem marad abba a menzeszem?

Figyelt kérdés

8 napos mindig, és erős is. Ilyen 26 éve.

De a mostani más.. Eleinte ömlött belőlem.. És nem úgy néz ki, hogy ez az utolsó napom.

A koronavírus tehetne róla? Beleszólhat ebbe is vajon??


(Elég beteg voltam, 10 napig voltam lázas. Ez a 11. napom a koronavírussal).


2020. dec. 21. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Már a 8. napon vagyok, mégis élénk vérzésem van...
2020. dec. 21. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezen gondolkodtam én is. Mikor elkaptam, akkor volt meg pont. Nekem nem szokott fájni na de akkor... Kijöttek ezek a tipikus PMS tünetek is, pedig azok sem szoktak. Azóta ugye egyszer már megint megjött, na hát azis... Egy-egy nappal rövidebb is lett, mindkettőnél. Nekem ilyen tünetek és ilyen erős tünetek sosem voltak. De mióta covidos voltam, azóta teljesen megváltozott.

Nemtudom, hogy beleszól vagy csak pszichésen már beleképzelem de nagyon neken is fura és szokatlan.

2020. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyereketek már gnóm lesz. Ez van, ez egy világirtó járvány, elérkezett az emberiség arra a pontra, amikor a világegyetem megbüntette, hogy az elmúlt 10 évben semmit nem csinált, semmi új fejlesztés sehol, beütött a vírus pont ezért, hogy ráeszméljen az ember, hogy már ott kellene tartania, hogy 10 nap alatt gyárt mellékhatás nélküli vakcinát úgy, hogy klónozott embriókat egy hét alatt nevel olyan burokban, ahol 1 hét alatt 50 évet öregednek, és akkor tudnánk, hogy 50 év leforgása alatt milyen hatása van a vakcinának. Ez a világ büntetése az emberiségre nézve, hogy még mindig nem tudunk teleportálni és ilyen dolgokat, pedig ezek 2020-ban alap dolgok lennének, ha már 50 éve kijutottunk a Holdra, és azóta semmi nem történt.
2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!