Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom a bal oldalon,...

Alhasi fájdalom a bal oldalon, 7 nap késéssel mire utalhat?

Figyelt kérdés

Volt egy hugyúti fertōzésem, amibōl petefészek gyulladás lett. Kezelték antibiotikummal+gyulladáscsökkentōvel. Kb. 3 hónapig nem fájt nem volt semmi bajom, most megint kb 1 hónapja csak a bal oldalon enyhe néha szúró/néha tompább fájdalom jelentkezett, van olyan nap hogy egyáltalán nem fáj, de olyan is amikor szinte végig. Nem erōs, kibírhatatlan,de zavaró. És most már 8. napja késik a menstruációm. De görcsöl a hasam mintha megjönne vagy felfáztam volna. Terhesség kizárva, mert nem élek még szexuális életet.

3 nōgyógyásznál jártam az utóbbi idōben mióta ez elkezdōdött és senki nem tudott semmi érdemlegeset mondani. Azt mondják premens szindróma, de nekem ezelōtt sosem voltak menseshez kötōdō fájdalmaim. Most még másik orvoshoz sem tudok menni, maximum karácsony után. Valaki tapasztalt már hasonlót? Félek, hogy valami komolyabb, ciszta vagy daganat... :/

19\L



2020. dec. 22. 22:15
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A leirásod alapán úgy tûnik, hogy megint petefèszek gyulladásod lehet. Meg fog jönni, de kèsik. Igyál egy kis alkohol tartalmú italt, hátha segit! Ilyen fiatal korban nem jellemzô a ciszta vagy a daganat kialakulása! Próbálj kamillás ûlôfûrdôt csinálni, max 20 percig utánna azonnali ágynyugalom, meleg citromos teát igyál. Esti lefekvès elött èrdemes megcsinálni a meleg ûlôfûrdôt! Remèlhetôleg segiteni fog!
2020. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál. Nagyon kedves tőled, kipróbáltam már ezeket de sajnos nem igazán használnak. Cickafarkfű és kamilla teákat rendszeresen iszom, mert azokat ajánlotta az egyik doki még. Már azon is gondolkodtam, hogy az egész pszichés okokból van, mert annyira rettegek hogy mi bajom lehet, bebeszélek magamnak mindent..Mindenesetre elmegyek még orvoshoz egyszer ezzel, hátha.
2020. dec. 30. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!