Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzek enyhe nyomást a...

Miért érzek enyhe nyomást a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap délután óta enyhe nyomást érzek a hüvelyben, mintha kicsit megfeszülne. Menstruáció után 6. Napban vagyok, nem tudom jelent e valamit. Volt már valakinek ilyen?


Mi lehet ez? Válaszokat köszönöm!



ápr. 26. 05:04
 1/5 anonim válasza:
Mikor volt aktusod?
ápr. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legutóbb 2-3 éve
ápr. 26. 08:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta jelentkezett már egy kisebb hüvelyi folyásom is
ápr. 26. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy barmit jelentene azon kivul, hogy aggodsz. Viszont ha megteheted, maganuton evente jarj szuresre ( ugy ertem, ha allami uton mar nincs), es huvelyi ultrahang is legyen.

Ez szerintem semmi, de alapjaraton mindenkinek kell a megelozes.

ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

2-3 éve volt utoljára aktusod.

Bizony ez nagy baj. A nemi szervek úgy műkődnek rendesen, ha használatban vannak. Ha tudnak rendesen működni.

Ha nincsennek működésben, akkor ott bizony fájdalmak jelentkeznek, mindkét nemnél.

Nem elviselhetetlen, inkább csak kellemetlen.

Próbáld valahogy megoldani, hogy kapja meg a hüvelyed ami jár neki.

Tudom, hogy nehéz ma a kapcsolat, de minden szervünknek meg kell adni ami oda illik.

Ha éhesek vagyunk, eszünk. Ha szomjasak, iszunk. Folytassam ???

ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!