Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E-coli? Vizeletben?

E-coli? Vizeletben?

Figyelt kérdés
Ma derult ki azert van vizelesi ingerem mert e-coli vn a vizeletemben! Hasonloan volt valaki? Neki mi valt be? Mennyi ido volt a kezeles? Kaptam gyogyszert mar csak elkell erte mennem a patikaba !
2020. dec. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az e-coli egy baktérium, ami húgyúti fertőzést okozott nálad, annak a jele a gyakori vizelési inger. Ha kaptál gyógyszert rá, és csak a patikába kell menni érte, akkor ne habozz, sapka, sál, kabát, és irány kiváltani.
2020. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimutattak, gyogyszert is kaptal ra, akkor mi a kerdes? Nyilvan a gyogyszer fog segiteni. A kezelest kiegeszitheted esetleg meg tozegafonya kapszulaval, teaval, ezek jol felfazasra.
2020. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En ezt ertem! Es koszonom a valaszt! 6hete kuzdok ezzel ,voltam urologusnal,no gyogyasznal nemi gyogyasznal! Es senki nem latott semmit! Most hirtelen e-coli! Irtak gyogyszert aminek ugyanaz a hato ereje es a le irasa mint az elozo 8 fele gyogyszernek! Amit ugyanigy hugyuti bacira kaptam! Inkabb az erdekelt volna h ezt a bacit tenyleg ilyen nehez kipucolni v ilyen sok ido?
2020. dec. 23. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy idő amikor rendszeresen visszatért a hugyúti fertőzésem. Az egyetlen dolog ami bevált az az, hogy a fertőzés ideje alatt 3-4 l vizet ittam az orvosság szedése mellett, es amikor elmult is fenntartottam/tartom a napi 2 litert. A vizelet konkretan kimossa a bacikat a húgycsőből
2020. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Probalkozok vele de en most meg csak a tozeg teat iszom :/ nekem nem csip nem faj stb csak az inger :/
2020. dec. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!