Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megjött a havi menstruáci...

Most megjött a havi menstruációm vagy nem?

Figyelt kérdés

Párommal már 4 hónapja próbálkozunk de amióta próbálkozunk azóta a menstruaciom megjött értelem szeruen de nagyon kevés volt mindig és nem fajt a hasam. Előtte mindig nagy fájdalmam volt és nagyon vereztem most meg semmi kb..

Meg kellett volna jönnie tegnap de együtt voltunk Tehnap meg előtte is és vereztem egy kicsit.. tettem be betetet pár 2 napja de semmi nem volt rajta csak ilyen sárgás barnás nagyon nagyon minimális valami.. mi lehet a háttérben? Nagyon jó lenne ha ez nem az lenne..



2020. dec. 24. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt! Minden más csak tippegetés!
2020. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, jövő héten csinálok tesztet de nagyon szkeptikus vagyok a kérdés lényege egyébként az hogy miért volt borzasztó kevés vérzés kb 2x de semmi most sincs meg.:)
2020. dec. 24. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért jovoheten? Ha szkeptikus vagy ez a megoldás. Minden más vagtában lövöldözés. Az ünnep alatt is van ügyeletes gyógyszertár.
2020. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat es ha negatív és közben terhes vagyok? Mert túl korai.. Ah nemtudom
2020. dec. 25. 00:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennyi èsszel, ilyen logikàval ès èrtelemmel, remèljük, hogy negatív...🤦‍♀️
2020. dec. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem várt napja után már nem lehet korai, hiszen ilyenkor már 5. Hétbe lépett a terhességed (az utolsó menstruációtól számolunk) de ha belegondolsz a “fontos aktus” után vagyunk már kb. 2 héttel. Szóval, de igen tesztelj, ha negatív akkor nem vagy terhes.
2020. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Előző havi is késett 1 hetet és kivartam, de most meg mindig semmi

Csinálok tesztet

2020. dec. 25. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!