Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem javasolt a szex...

Miért nem javasolt a szex hüvelygombás fertözés, hüvelykúp által történt kezelés során?

Figyelt kérdés
azon kivül hogy a fiú partner elkapja a betegséget más oka is van?
2008. dec. 1. 14:15
 1/1 anonim válasza:
100%

Van, bizony. Bár az sem egy utolsó szempont, hogy a párod megbetegítheted, vagy csak megfertőzöd, és bár ő tünetmentes, Téged folyamatosan visszafertőz majd. De ezen kívül az is előfordulhat, hogy míg a fertőzés kezdetén esetleg csak a külső részek érintettek, szex vagy akár tamponhasználat által bejuttatod a bacikat/gombát a hüvelyedbe, esetleg mélyebbre, a méhszájad, méhnyak is veszélyeztetett lehet. Én legalábbis így tudom.

Arról nem is beszélve, hogy a kúp, amit este felhelyeztél magadnak, azért másnap nem távozik egyszerre, én legalábbis ezt tapasztaltam. Sajnos én is elég gyakran szenvedek fertőzéstől. De ilyenkor mindig azt tapasztalom, hogy másnap gyakorlatilag egész nap számíthatok némi folyásra, ami egyrészt a fertőzés, másrészt maga a kúp következménye. Én nem szívesen látnék ilyeneket szex közben a páromon... Jobb kibírni azt a néhány napot, vele egyidejűleg a párod is használhat krémet, biztos ami biztos, utána, ha jól vagy, bepórolhatjátok a lemaradást :)

2008. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!