Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés és szex?

Hüvelyi fertőzés és szex?

Figyelt kérdés
Múlt héten kaptam egy hüvelyi fertőzést,voltam orvosnál,felírt Klion-D100-as hüvelytablettát,amiből most már elhasználtam 5 dbot(10 van benne)de már teljesen elmúlt mindenem,teljesen jól vagyok.Tovább kell szednem,amíg el nem fogy a 10?nincs a használatiba.
2009. febr. 10. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Hat szerintem, biztonsag kedveert szed be a tobbit is! "Mert a latszat neha csal". Jobb kikelzelni rendesen magad, minthogy problemaid legyenek belole!
2009. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem szedd tovább! Én is voltam igy pár éve,és nekem tovább kellett szednem! És ugy emlékszem négy hétig nem volt szex.De ez lehet a fertőzés mértékétől is függ!
2009. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,végig kell használni,10napig.egyszer már én is használtam ezt,és amig tart a tabletta,tabu a szex.a párod is kapott vmit?mert nálunk ugy volt h én is ő is kaptunk 4-4 gyógyszert is.
2009. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ő nem kapott semmit.őt is ki kell vizsgáltatni?
2009. febr. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!