Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez utalhat vashiányos vérszegé...

Ez utalhat vashiányos vérszegénységre?

Figyelt kérdés

Februárban megállapították, hogy a hemoglobin értékem alacsonyabb a normálisnál. Azóta nem voltam orvosnál a koronavírus miatt, szedtem vastablettát, nyáron szuperül voltam, de már 3 hónapja nem szedem, ugyanis stressz miatti tünetekre magnéziumot szedek, de a kettő együtt hasmenést okoz nálam. :(



A problémám, hogy ebben a hónapban 2 napig tartott a menzeszem, időben jött, de ilyen még nem volt. Alapból is gyenge a vérzésem általában, de ez az eddigieket is alulmúlta. Sápadt voltam, bár ez nálam tipikus tünet, ahogyan a migrén is.


Ha következő hónapban is ez lesz a helyzet, menjek orvoshoz?



2020. dec. 26. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hétfőn azonnal hívd fel az orvosodat.

Van megoldás.

2020. dec. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nm tudom,de a helyedben én Nephrologus-hoz mennék,persze ez csak az én véleményem.
2020. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!