Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használtok a menzesz...

Mit használtok a menzesz felfogasara? Rokonsagban voltam tegnap es lattam hogy s ruhadarab fel van vagdosva es en azt hittem azert torlorongy.Kiderult betétkent hasznalja a megunt ruhait a no.

Figyelt kérdés
hozzateszem havi kb 1 milla a jovedelme . de azt mondja o nem pazarol. en meg letoroltem vele a vizet a mosdorol es igy derult ki hogy kerdezte miert vizes a betetje.igaz egg kis fadobozban volt a wc papir mellett de hat ki gondolja azt betetnek teteje nem volt
2020. dec. 26. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
100% KAMU!
2020. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nincs pazarlás, nem szennyezi a környezetet, nem költ feleslegesen.

A zero waste életmód alappillére.

2020. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút a magánügye, hogy mit használ. Ha akarna zoknit is rakhatna a bugyijába, már ha nem zavarja a higiéné hiánya.
2020. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, magam is elnyűtt rongyokat használok amikor van, hiszen azokat amúgyis kidobnám a kukába, és én is összevagdosom, nehogy azt kikukázza valaki és használja, mert attől a hideg is kirázna.
2022. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!