Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elrontottam a rendelést a...

Elrontottam a rendelést a h&m-nél, véletlenül egy ruhadarabból többet rendeltem, vissza lehet valahogy vonni? Már megkaptam a számlát e-mailban, meg írták, hogy úton van a rendelés.

Figyelt kérdés
De amúgy nem értem, mert mikor rámentem, hogy rendelem, még minden oké volt, direkt ellenőriztem az árat... :/

2017. jún. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket reggel!
2017. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké. Mit mondjak? Bocs, sose volt még ilyen gondom...
2017. jún. 21. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már így, hogy már nem tudtam a kosár tartalmát módosítami online, elment a rendelés.Telefonáltam , hogy csak egyet akartam.Mondták, hogy előfordul és kijavították.
2017. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy már jött az e-mail, hogy úton van a rendelés, és csatolták a számlát. Nézem, és háromszor annyiba kerül, mint alapból. Persze azért, mert három vagy kettő van mindenből rendelve... :( De amúgy hibázhattak ők? Mert én mindig ellenőrzöm, nehogy ilyesmi legyen:D És most is néztem mielőtt elküldtem a rendelést... Most még vissza lehet csinálni?
2017. jún. 21. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akkor is módosíthatod, ha így rendelted. Legrosszabb esetben is nem fizeted ki és nem kapod meg az árut, és rendelsz másikat. Szóval megoldják.
2017. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha mégse tudom elintézni, megtehetem, hogy simán nem fizetem ki, mikor hozzák?
2017. jún. 21. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teheted meg. Azzal, hogy rendeltél, elfogadtál egy szerződést. Jogi bajaid lehetnek, ha nem fizeted ki.

Viszont 14 napig indoklás nélkül visszaküldheted az árut, és visszakapod a pénzed.


Amúgy, ha már úton van a rendelés, nem tudsz mit tenni. Nem fogják neked megállítani a GLS-est. :D

Kivéve, ha tolsz egy gta-t. :"D

2017. jún. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!