Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » EllaOne sürgősségi gyógyszer...

EllaOne sürgősségi gyógyszer után miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban sajnos muszáj volt bevennem sürgősségi fogamzásgátló tablettát, viszont most lenne aktuális a menstruációm.

Jelenleg 5 napot késik, csináltam egy tesztet a napokban, ami negatív lett.

Fehéres folyásom van, melleim érzékenyebbek, de mégsem érzem, hogy megszeretne jönni.

Tudom, hogy teljesen felborultak a dolgok a gyógyszer miatt, de nem tudom késik-e, teljesen ki fog maradni, vagy mégis mire számítsak.

Kíváncsi vagyok járt-e már valaki hasonlóan.

Természetesen továbbra is tesztelek, aztán majd doki.



2020. dec. 26. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem olvasol utána az ilyen alapvető dolgoknak? Vagy miért nem tanítják ezt az iskolába?


Bocsánat, hogy degradálással kezdek, de olyan szinten sokan vannak itt, akikből ömlik a butaság, hogy az már nekem fáj.


Szóval kérdésre válaszolva: egy lórugásnyi hormont kaptál. Nem keveset, nem sokat, hanem HATALMAS mennyiséget. Emiatt felborult a ciklusod, és az is lehet, hogy 2-3, de akár 6 hónapra is felborul a ciklusod. Senki nem fogja tudni megmondani, hogy mikor jön meg legközelebb. Egyszer majd talán. Talán jövőhónap, talán már holnap.

2020. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ezzel tisztában voltam!

Tájékozódni szerettem volna, hogy aki volt már hasonló helyzetben, neki nagyjából mennyi idő után jött meg.

Tudatában vagyok annak, hogy nem vitamint szedtem be!

Nem pontos dátum céljából írtam ki a kérdést, tudom, hogy percre pontosan senki sem fogja nekem így látatlanba megmondani.

Csupán érdeklődnék, hogy mégis mire számítsak.

2020. dec. 26. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert másnak esetleg megjött, még nem garancia arra, hogy neked is meg fog. Ez most sajna türelemjáték lesz. Akár hónapokig, vagy ahogyan előttem írták fél évig is össze-vissza jöhet meg. Ha megjön egyáltalán.
2020. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. dec. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!