Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció során volt már...

Menstruáció során volt már ilyen erős hasmenésetek?

Figyelt kérdés

Épp menstruálok, konkrétan pár perce annyira begörcsölt a hasam, és olyan hasmenést kaptam, hogy nem értem be a vécére időben. Tudom ez nagyon ciki, de nézzétek el nekem.


Ez lehetséges mensi alatt vagy inkább vírust szedhettem be szerintetek? Más tünetem nem nagyon van.



2020. dec. 27. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a menstruáció miatt. Sokaknak van
2020. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen durván, de nekem minden mensi alatt hasmenésem van.
2020. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Általában elérek a wc-ig de sajnos velem is volt 1x hasonló. Pont így ahogy leírtad, tok hirtelen gorcsolni kezdett a hasam és már meg is történt a baj.
2020. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,van ilyen.Nekem is néha megy a hasam mikor megjön,ilyen,mint veled mondjuk még sosem történt,de lényeg a lényeg:ez normális,nincs ezzel semmi baj
2020. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak ilyen fokú hasmenés még sosem jelentkezett. Mármint hogy nem értem ki időben és bement... Ezért aggódom nagyon. Még szerencse hogy itthon voltam.
2020. dec. 27. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen agyalj,már elmúlt.Nem jelent semmit,menzesz nélkül is bárkivel bármikor előfordulhat.Nem kell túl agyalni
2020. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szerintem se aggódj ezen, sajnos bárkivel megeshet. Webbeteg:


“ A menstruáció alatti hasmenés enyhíthető bizonyos praktikákkal. A nemszteroid gyulladáscsökkentők enyhítik a menstruációs fájdalmat és a PMS (premenstruációs szindróma) fájdalmait. Mérsékelt testmozgással javítható a váráramlás, mely a görcsöket, és az ehhez kapcsolódó hasmenést enyhíti. Ajánlott a fogyasztása a probiotikumokban gazdag ételeknek (pl. joghurt, kefir) és a rostokban gazdag ételeknek a széklet tömörítése érdekében. Sok folyadékot kell inni a folyadékveszteség elkerülése végett. Kerülendő a koffein és a gyorsételek bevitele, mert ezek is fokozzák a bélmozgást.“


Csak bemásoltam, lehet már tudtal róla, de hatha segít 😊

2020. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kevdes vagy. Hú hát lehet akkor a gyorskaja az oka, mert ma reggel pont azt fogyasztottam.
2020. dec. 27. 20:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, nyugi. Hirtelen, amint jön az inger kb jön is a minden :( És ja, velem is előfordult már, hogy bement, de... ez van. Utólag csak röhögtem rajta.
2020. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszeres q hasmenés mensikor. Én is eddig kiértem mindig,de nem kell belőle ügyet csinálni ha egyszer elofordult. Ilyenkor érdemes kevésbé olajos kajákat fogyasztani,sok folyadék, en ha kell ilyenkor beszedek egy bolus adstringenst.
2020. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!