Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használjam el a maradék...

Használjam el a maradék Macmiror Complexet, ha nem múltak el a panaszaim?

Figyelt kérdés
Bakteriális-gombás hüvelygyulladásra kaptam ezt a gyógyszer, 6 napig kellett feltennem, majd megjött a menstruációm, addig egész jó volt, majd a panaszaim ismét előjöttek (viszkető, égő érzés)..még van egy adag, tehát 6 db. Baj lehet, ha még egyszer végig csinálom a kúrát?
2020. dec. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer-tájékoztató szerint: A kezelés átlagos időtartama 10 nap.


Azért, ha tudod, hívd fel a körzetit vagy az orvosod, AKI FELÍRTA.

2020. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom írta fel, már az első kúra után jeleztem, hogy ugyanúgy fennállnak a panaszaim, megvizsgált, PH helyreállítót javasolt, de olyan szinten viszketett és égett, hogy kb a falat kapartam, gondolom, mert még mindig volt kórokozó. Nem bízom már a véleményében:(
2020. dec. 27. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, akkor orvoscsere. De mivel azt írja a papír, hogy átlag 10 nap, én végig szedném. Ha utána is gond van, akkor egy másik orvos.


Én NEM vagyok orvos, úgy hallgass rám :)

2020. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Az a baj, hogy már csak 6 db van benne, szóval nem tudom, hogy feltegyem-e. A 10 a nagyon durva gyulladásra vonatkozik azt hiszem, a 6 meg az enyhére..nekem már a viszketésen nincs más panaszom, de az még kellemetlen.
2020. dec. 27. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy régi, de ha valaki frissen olvassa, annak hatha segít:

Mensi után folytatod a kezelést, nem újrakezded. Mármint kéne. A kezelés idotartama 10-12 nap, 6 nap nem elég. Nincs gyenge vagy súlyos fertőződés, simán fertozes van, gyengébb vagy súlyosabb tünetekkel + szövődmény kialakulhat kezeletlenul.

2022. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!