Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve, mitől...

Kétségbe vagyok esve, mitől lehet az, hogy mindenhol láthatóan szőrös vagyok, még az arcomon is?

Figyelt kérdés
Mások nem mondták, nem jelezték, hogy látják, de én a tükörben igen, hasamat is kell szőrtelenítenem, sőt mindenhol. Családban ilyenről nem tudok. Illetve velem egyidősek mondják, hogy kicsi a mellük, de nekem aztán tényleg igazán kicsi és évek óta nem nőtt semmit, akkora mint kb 9 évesen. Valami komoly betegségem lehet? :S
2010. aug. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2010. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne ijedj meg, valószínűleg hormonzavar áll a háttérben. Fordulj a háziorvoshoz, ő majd dönt az esetleges további vizsgálatokról. Elképzelhető, hogy hormontablettát ír fel, de pár éven belül egészen biztosan normalizálódik a helyzet. Sok szerencsét!
2010. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de amúgy ha pl háziorvoshoz megyek először, az meg is néz, vagy elég elmondanom a panaszom?
2010. aug. 13. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne háziorvoshoz menj szerintem. Inkább endokrinológushoz, mert ez nagy vszínűséggel hormonprobléma.
2010. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De oda nem kell beutaló?
2010. aug. 14. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm...de lehetséges. Akkor még is lesz egy köröd a háziorvosnál. Kérj tőle beutalót:)
2010. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!