Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szedjem mi a tampont?

Hogy szedjem mi a tampont?

Figyelt kérdés
Nem használtam sokszor, de most nem bírom kivenni. Nem is érzem. A madzagot valószínű véletlen felnyomtam a tamponnal együtt. Már szenvedek egy ideje. Mit tegyek?

2020. dec. 27. 23:07
1 2
 1/14 Angel3000 ***** válasza:
93%
Szia! Most meg alapossan a kezedet, ès próbáld valahogy kiszedni! Lassan csináld, ne kapkodj! Nyugalom! Sikerûlni fog!
2020. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Huuuha, nagyon le kéne nyugodnom. Pulzusom az egekben. De megpróbálom!:)
2020. dec. 27. 23:21
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Először is nyugodj meg, nem kell megijedni! Ijesztő lehet a dolog, de nem kell félned!

Alapos kézmosás után próbáld meg megtalálni a madzagot, és kihúzni. Hogyha sehogysem sikerül, akkor guggolj le terperszben, és egyszerűen nyomd ki. Hogyha sehogysem sikerül továbbra sem, a következő pár órában, akkor nyugodtan menj be a sürgősségire, ott hipp-hopp kikapják, nem kell aggódnod. Hidd el, többször előfordul, mint hinnéd!:)

2020. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom próbálni mindenképp!

Időközben rosszul lettem a magas pulzus miatt (pulzussal eleve vannak gondjaim). Nem volt elég bajom nélküle...:)

Na mindegy, amint jobban vagyok ez lesz az első dolgom, mert már nagyon zavar.

2020. dec. 27. 23:31
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Hogy vagy most? Amit a 3-as írt, az beválik. Kézmosás után ha felnyúlsz, hiába ment fel a madzag is, a tampont alját ki tudod tapintani, onnan meg meglesz a madzag is. Meg amúgy amikor nagyon megszívja magát vérrel, kicsúszik majd, ha nyomsz és terpeszbe állsz.


Ha semmi nem válik be, menj be a nőgyógyászatra/sürgősségire, nem tudom mi van nálatok.

2020. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban, még nyom a halántékom és szédülök, de múlik.

Remélem nem kell a kórház

2020. dec. 27. 23:46
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ezt túlparázni, tudom hogy ijesztő, de tudnád hányan járnék így mások is. Attól sokkal nagyobb bajod lesz, hogy idegeskedsz, mint hogy bennmaradt. Mióta van benn? Anyukád nincs ott veled? Mennyi idős vagy egyáltalán?
2020. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan már! Nem annyira mély az a hüvely. Simán meg lehet találni kézzel, ne pánikolj! Mondjuk ha szűz vagy, akkor már nehezebb a helyzet, de nem is értem, hogy szűz lányok hogy használhatnak tampont, nekem nem sikerült felhelyeznem, amikor még szűz voltam.
2020. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, én is csak ritkán használok. 17 vagyok.
2020. dec. 28. 00:16
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Sikerült?
2020. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!