Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szedjem ki a tampont?

Hogyan szedjem ki a tampont?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan szedjem ki a tampont. Iszonyatosan fáj, és nagyon kényelmetlen. Már egy órája bent van, de mivel nagyon kényelmetlen, ezért kiszeretnén venni. Szerintem nem telt meg elég vérrel, és ezért nem tudom,hogyan szedjem ki sajnos. Valami ötlet?
2018. aug. 3. 13:30
 1/5 anonim válasza:
83%

A tampon végén van egy madzag. Azt fogd meg, annak segitsegevel húzd ki.

Egyébként hány éves vagy?

2018. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kenyelmetlen akkor nincs a helyen! A tampont nem lehet erezni, ha jo helyen van. Amugy meg igen, ertelemszeruen a madzaggal kell kiszedni...
2018. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a kérdést sem. Nem tudod hogy kell kiszedni úgy használod? Eszed hova tetted?
2018. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedj vizet a kádba és ülj bele,ha kicsit megszívta magát könnyebb lesz kiszedni.
2018. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

A kád vizes módszer sem rossz ötlet. Bár én azt javasoltam volna, h masztizz. Ha elkezdesz nedvesedni, akkor jobban fog csúszni a hüvelyed, és a tampon is szív fel belőle, amitől jobban telítődik, és nem lesz olyan kellemetlen kiszedni...


Na többek közt ezért is mondom, h rossz tampont használni, mert azzal nem úgy van, h rossz helyen van, vagy rosszul áll, ezért kiveszem... Mert az a legkevesebb, h fájdalmas, de a hüvelyre nézve is nagyon káros, ha szárazon huzigálják a tampont... Ellenben én a betétemet akkor cserélem amikor jól esik, nem kell, h teli legyen. A tamponnál pedig meg kell várni, különben nem olyan egyszerű a dolog. Ilyenkor mindig eszembe jut, h sokan felhozzák, h semmit nem lehet észre venni az egészből tamponnal. Na de, ha valakinek fájdalmas ftenni, érzi, h ott van pedig nem kéne, ezért elkezdi magából szárazon kicibálni, annak kicsit nehéz elhinni, h milyen jó dolog a tampon. Szerintem, aki nem tudja rendesen használni kortol, indoktól függetlenül, az inkább me erőltesse, mert többet árt magának, mint amennyi előnyt ad a tampon.

2018. aug. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!