Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szedjem ki a tampont,...

Ranika kérdése:

Hogyan szedjem ki a tampont, ha elfelejtettem kihúzni a zsinórt mielőtt felhelyeztem?

Figyelt kérdés
A negatív kommentekről kíméljetek (lázas vagyok, hánytam, erre még ez)! A probléma főként az, hogy még nem nagyon van meg, és hiába nyúlok be "nem találom". Mit javasoltok? Ha pisilek az is segít, hogy telítődjön és előrébb csússzon? Minden választ előre köszönök!

2016. dec. 9. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem, a pisilésnek ehhez semmi köze.

Várd meg amíg megtelik, aztán széles terpeszben guggolva nyomd ki mintha székelnél.

2016. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos,hogy ki tudod magadnak szedni. Mivel péntek van, én gyorsan keresnék egy nőgyógyászt,mert hét végére nem maradhat bent! Lehet,hogy semmi gond nem lenne,de inkább ne kísérletezz,mert TSS alakulhat ki minél tovább van fenn.
2016. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ülj be egy kád vízbe, azonnal megtelik és szinte biztos hogy ki tudod szedni utána.
2016. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annak mi lehet az oka, hogy hiaba nyulok fel, nem talalom? Keptelen vagyok elhinni, hogy olyan melyre tudtam felrakni, hogy egy kicsit sem erjem el.
2016. dec. 9. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
azert kell rendes betetet hasznalni ilyenkor hogy ne jard meg ezzel ..en nem is ereznem magam biztonsagosan tamponnal..bocsi ha nem tetszik a valasz
2016. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ki tudtad venni?
2016. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem nogyogyaszhoz. De koszonom a valaszokat!
2016. dec. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!