Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális problémámaval hovà...

Hormonális problémámaval hovà forduljak milyen szakterületet keressek fel? A többi lent!

Figyelt kérdés
Pár hónapja már túlzottan sok pattanás jön ki rajtam.. azelőtt sosem volt csak néha egy kettő. Szárad a bőröm, ès az arcomon észre vettem a szőr is elkezdett nőni... nekem alapból sötét a hajam szóval elégge feltűnő ha közelről nèzik :( Ja és a hajam is elkezdett hullani .. Gondolom ez hormonálisan lehet ugye? Vagy tévedek? Kihez forduljak melyik szakemberhez? Nőgyőgyász? Vagy Endokrinológus? Vagy hová menjek?

2020. dec. 28. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ő biztos megoldást talál a pattanásokra. A hajhullás miatt nem ártana egy vérvétel.
2020. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vérvételen már voltam házi orvosnál 1 hónapja kb. Azzal az volt a baj hogy vérszegény vagyok. A hajam azert is hullik.. se azota csak fokozodtak a problémàk... szerintem ez már hormonálisan van. Ahoz pedig olyan ver vetel kell aki pont erre specializalodik rá nem? Aki ezeket szűri ki? Nem tudom mi tévő legyek.. hová kihez menjek..:(
2020. dec. 28. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:
endokrinológus. és szedjél vitamint. de lehet, hogy valami étel intolerancia, akkor gasztroenterológus. vagy természetgyógyász. inkább magán, mert mire kivárod az sztk-st, kihullik az összes hajad.
2020. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen én is azt gondolom hogy endokrinologus. Lehet onnan továbbkuldenek akar oda ahová mondod. De előbb endokrinologushoz kellene mennem ugye? Csak a magne b 6 ot szedem mosz jelenleg , meg az arcomra vettem a gyogyszertarba vény nélkül olyat hogy Acneminuim. Hát.. nem használ.. De ez a szőrösödes az arcon ez is nagyon zavar :(
2020. dec. 28. 22:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott a hajam és már mindent megpróbáltam, de nem volt jobb, ekkor megtaláltam a magic hair pezsgőtablettáját és az hamar elmúlasztotta. Interneten rendeltük meg itt van a link: [link]
2020. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyantázd le az arcod, kozmetikus megcsinálja azt is, ha kéred, de magadnak is meg tudod csinálni otthon
2020. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A pattanásra jó a szalicilsav, a dm-ben is lehet venni. Csökkenti a gyulladást.
2020. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem gyulladtak a pattanások, hanem inkább ilyen sebek már, akkor a curiosa sebkezelő gél hamar eltűnteti. Gyógyszertárban vény nélkül kapható
2020. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy írtok jó ötleteket adtok. De sajnos ezt elobb belülről kellene kezelni én úgy gondolom. Mire leszárad a pattanas akkor jon a kovetkező.. :( az arcom ha le gyantázom akkor utána nem erősödik meg a szőr? Bizos hormon lehet a hatterbe annyira zavarnak ezek a dolgok.. sosem voltam így.. :( 28 eves vagyok egyebkènt
2020. dec. 28. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem erősödik meg, egyre csak gyengülni fog a szőr
2020. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!