Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megemlítsem a nőgyógyásznak...

Megemlítsem a nőgyógyásznak ezt a problémámat is?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, mert már három hónapja nem jött meg a menstruációm. Korábban már szedtem fogamzásgátlót, hogy rendezze, amíg szedtem nem is volt gond, de mióta abbahagytam, megint nem jött meg. Terhes nem vagyok, mert szűz vagyok. És mióta abba hagytam a fogamzásgátlót, azóta szőrösebb vagyok sokkal. Nem azt mondom, hogy annyira mint egy férfi, de a bajuszom is rettentő erős, az államon is van jó pár sötét szőrszál, meg a mellemen is jelennek meg szőrszálak, a hasam is szőrös. Ezt megemlítsem mint problémát, vagy ne terheljem még ezzel is, mert azért még nem mondható annyira vészesnek, bár szőrösebb vagyok, mint egy nő. Amúgy 19 éves vagyok, és nem magánrendelésre megyek. Fogalmam sincs, hogy mire számítsak, mert új helyre költöztem, és nem tudom, hogy milyen lesz az orvos.
2009. okt. 29. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan mond el. Mindent mondj el, amit fontosnak tartasz. Ne attól tedd függővé, hogy mivel húznád a dokid idejét, hanem gondolj arra, hogy ez a te érdeked és ő arra van, hogy segítsen.
2009. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mond el neki! Nehogy valami komolyabb baj legyen a háttérben pl: PCOS
2009. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze.


fontos, hogy mondjad. már csak azét is mert valószínű van összefüggés aközött, hogy abbahagytad a bogyót és aközött, hogy nem jön meg és erősödik a szőröd

2009. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, mindent mondj el neki, mert ezek a dolgok összefügghetnek!
2009. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szólj neki! Ami nálad "apró kellemetlenségnek" tűnik, az az orvosoknak jelenthet egy tünetet, ami utalhat valamire. Mindig minden tünetet el kell mondani!!!!!

(eü-s)

2009. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
ha szűz vagy, miért szedtél fogmzásgátlót?
2009. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek. "Korábban már szedtem fogamzásgátlót, hogy rendezze" a menstruációt. Na ezért szedte.
2009. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!