Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem rendszeres a menstruációm?

Figyelt kérdés
Augusztus óta szeptemberben és decemberben jött meg a menstruációm, addig több napig tartó kis vérzések jelentek meg. Két nőgyógyásznál is jártam. Csináltak ultrahangos vizsgálatot és azt mondták szedjek fogamzásgátlót mert biztos kis hormon probléma és majd helyre jön. Viszont egyik sem küldött semmilyen vér vizsgálatra vagy szerintem vette komolyan.Mi lehet az oka? Tényleg helyre jöhet a pár hónapi fogamzásgátlótól? Mi lehetett a vérzés oka a hónapokban amit nem hívhatunk menstruációnak mert csekeély vérzés de 15 napig is eltartott.

2021. jan. 6. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom mi lehet erre a megoldás, de nekem is ezt ajánlották. Amikor abbahagytam a tablettát még rosszabb lett, a ritka gyenge vérzés helyébe gyakori erős lépett. Egyébként 3 hónapig cickafark tablettat szedtem ami nyilvan nem csodaszer, de erezhetoen javitott a helyzeten, csak arra a maximum szedesi idotartam 3 honap igy utanna abba kellett hagynom. Remélem kapsz majd hasznosabb választ és találsz valós megoldást :)
2021. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna endokrinológussal kivizsgáltatnod magad, mielőtt elkezdenéd szedni, az csak elfedi a problémát.
2021. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!