Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzésem van ismét....

Lehet fertőzésem van ismét. Menjek vissza sokadik alkalommal is?

Figyelt kérdés
Több hónapos szenvedés és sokszoros nőgyógyászhoz járkálás után nagy nehezen kigyógyultam a fertőzésemből. Barátom is egyidejűleg kezelve lett. Jól is éreztem magam mindaddig, amíg egy alkalommal meg nem ujjazott, és azután megint elkezdett viszketni a puncim, bedagadt és a hüvelynedvem híg lett, de közben vannak darabkák is benne. Nem engedtem már jó ideje neki, hogy ezt csinálja, és több alkalommal is lefeküdtünk, és azután nem volt semmi probléma, szóval tuti az ujjazás miatt lett fertőzésem megint. Most mit csináljak? Már utálok nőgyógyászhoz menni, mert hiába mondtam neki ezelőtt is, hogy nem érzem lent jól magam, vett mintát tenyészetre, voltam vérképen, voltam vizeletvizsgálaton, de semmit nem talált, és végül a patikus adott olyan hüvelykúpot ami segített. De az is múlt hónapban volt, most erre a hónapra ismét írassak fel hüvelykúpokat? Rettenetesen haragszom a barátomra is, hogy nem tud rám vigyázni, és megbetegít folyton...
2021. jan. 6. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ácsi.

Én epp szingli vagyok, már 3 hónapja. Az 3 ciklus. És pont mont amikor nemi életet éltem ugyanúgy "elromlik" a hüvelyem pH-ja nagyjából félidő után pár nappal, mensi előtt kb 1 héttel. Annyira kibillen a flórám a peteéréssel, hogy ez van... figyeld meg te is nagyjából mikorra esik a kezdete. Engem is vizsgáltak, semmi konkrét magyarázat nincs rá. Mihelyst észreveszem hogy kezdődik feldobok egy 30 forintos CNS kúpot és egy megfogja.

Én ezt már kitapasztaltam sajna.

Remélem segítettem.

2021. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Lehet benne igazság, amit írsz. Igazából sajnos hosszú hónapok, sőt lehet egy éve ebben szenvedek, hogy a ciklusom közepén egyik napról a másikra elkezdett picit viszkedni, bedagadt, furcsa volt a folyásom, és kb a menzeszig meg is maradt, aztán a vérzés kezdetén lelappadt a gyulladás, mintha el is múlt volna. De nem minden hónapban, ez volt a furcsa, hanem 3-ból mondjuk 2 hónap ilyen szenvedős volt. Nőgyógyász elvégezte a vizsgálatokat, amiket fent leírtam, minden eredményem jó volt, és legutoljára felírt valami regeneráló kúpot. Amíg használtam, nem nyúlt hozzám a párom, de a kúpok után csak még jobban viszkedtem, kivörösödött, sebes volt a nuni, sírtam már majdnem a fájdalomtól, és egyszerűen lehetetlennek tartottam, hogy ilyen erős tünetekkel a vérkép és a tenyésztés sem mutat semmit... Nem minden hónapom ilyen, ez a súlyosabb dolog kb évente fordul elő. Általában csak viszket, meg bedagad, de a legutolsó terápia sokat segített, így örültem, hogy végre nincs az a hajtépő viszketés. Erre most megint előjött, és pont miután a párommal voltam.. azóta egy picit elmúlt a viszketés, de folyamatosan nedvesség érzetem van, érzem, hogy valami nem oké.
2021. jan. 6. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!