Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés előtt ilyen hamar...

Vérzés előtt ilyen hamar rosszullét?

Figyelt kérdés
Jövőhét csütörtökön fogy el a 4. levelem a fogamzásgátlóból. De már most pár napja feszül a mellem, többet eszek, feszülve érzem a méhem, reggelente kicsit rossz a gyomrom is és görcseim is szoktak lenni. Ugye ez nem terhesség csak a vérzés előjele?:( még múlt hónapban antibiotikumot szedtem de azóta volt vérzésem amióta abbahagytam, és csak utána élvezett belém a párom.

2021. jan. 7. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jol ertelmezem, akkor az antibiotikum miatt hasznaltatok kiegeszito vedekezest, es utana menstrualtal is mar egyszer. Igy elvileg nem lehetsz terhes, csinalj azert egy tesztet, de valoszinuleg csak meg fog jonni.
2021. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csökkentettük az együttléteket, mialatt szedtem az antibiotikumot. Mielőtt megjött a vérzésem, azelőtt már 1-1,5 héttel abbahagytam az antibiotikumot. És csak a vérzésem után ment belém a párom, azelőtt még soha.
2021. jan. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!