Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hányok és mitől járok wcre?

Mitől hányok és mitől járok wcre?

Figyelt kérdés

1 hét múlva kell megjönnie a menzeszemnek.

Reggeltől hányok és wcre járok.

1 ü

1 Kiflit ettem reggel magában és ennyi többet nem mertem akkor mitől van ez ha nincs bennem semmi? Mi jön ki?


2021. jan. 7. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
a szervezet a hányás reflexet ara fejlesztette ki, ha idegen anyag kerül a szervezetbe.. tehát meg akar szabadulni valamitől.. lehet már annyira nem bír téged, hogy ki akar hányni.. :-)) - Mér nem a dokit hívod?
2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyomor problémáidnak mi köze a menstruációdhoz? Azt gondold át, hogy nem ettél -e valami romlottat.
2021. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ettem romlottat. Azért írtam a menstruációt mert van olyan ismerősöm aki szokott hányni mikor meg jön neki, nekem is volt már olyan 1x.
2021. jan. 7. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem jönne meg tesztelj egyet persze csak ha addig nem múlna el a rosszul léted.

De am lehet tegnap ettél olyat vagy, vagy csak vmit ami elrontotta a gyomrod, vagy bekaptál egy hányós vírust

2021. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!