Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14. Ciklusnapon barnázás és...

14. Ciklusnapon barnázás és görcs?

Figyelt kérdés
Reggel óta enyhe barnázásom van illetve kicsit görcsöl is a hasam. 14 napja jött meg utoljára. Dec. 26-án. Mi lehet ez? Legközelebb ugye csak hétfőn tudok orvoshoz menni...
2021. jan. 8. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem progeszteron hiány van vagy ovulációd van vagy babát vársz vagy egy kis hormon probléma.Több lehetőség van.Hétfőn az orvos tud csak rá választ adni hiába agyalunk rajta
2021. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Babát kizárnám, óvszerrel védekezünk és normális mensim is volt. 1 évvel ezelőtt szültem.feltétlen menjek orvoshoz?
2021. jan. 8. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a panaszod hétfőre akkor felesleges szerintem.Van még idő a következő menzeszig.Akkor érdekes ha nem jön meg.Abban az esetben indokoltabb az orvos,főképp ha terhesség kizárva.
2021. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!