Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatt vagy a...

Beágyazódás alatt vagy a legvégén fordul elő barnázás ha előfordul? Soha nem jött meg hamarabb a menszesz inkább mindig késett 31-33 naposak átlagban. Ma vagyok a 29. Ciklusnapomom és a WC papíron barnás vér féleség volt.

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, nem fáj a fejem, nem fáj a mellem, aminek már pár napja jelentkeznie kellett volna. 5 hónapja próbálkozunk és még nem fordult elő ilyen. Babát szeretnénk, jelzem nem élem bele magam, nem vagyok rágörcsölve, egyszerűen érdekel hogy mikor van ez a folyamat.

2018. márc. 7. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van,akkor a végén.De én a 35.nap előtt nem tesztelnék.

Addig meg úgyis kiderül,hogy megjön-e.

(Reméljük nem fog :) )

2018. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tesztelni nem az a fajta vagyok. Kíváncsian várom mi történik
2018. márc. 8. 04:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok ha valaki erre téved és ugyanilyen észrevétele van. Még az nap este meg is jött, tartott csütörtök estig. Ma már semmi teljesen tiszta vagyok, terhességi teszt pozítiv. Hétfőn megyek orvoshoz hogy van e baj a vérzés miatt.
2018. márc. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!