24. ciklusnapon barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24.napomon vagyok reggel a wc papiron volt egy kis barnás pirosas folt. A tisztaságin rendesen látni a barna foltot mostmár és mellette vmi átlátszó nyúlos trutyi is. Bocsi h.leírom de ilyenem nem volt még. Viszont kb 3.-4.hónapja mensi előtt kb 1 héttel van egy kis pecsételés de nem ilyen. Ilyen nem volt. Ezek mellé eléggé érzem a melleimet is. Valakivek történt már ilyen? Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 11. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Barkinek barmikor lehet barmelyik ciklusban elteres. Nekem eletemben kb. 3-szor volt ilyen. Lehet, hogy megjon a napokban. Ebben semmi furcsa nincs.
2017. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem furcsa mert ilyen nem szokott lenni. Nekem nem ilyen nem ilyen a barnázás ez jóval erősebb és más
2017. ápr. 11. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy. Barmikor lehet egy eltero ciklusod. Egyebkent nekem a barnazas sosem egyforma. Ugyanis a barnazas alvadt verrel kevert folyas, allaga, szine, stb. attol fugg, epp adott pillanatban mennyi az alvadt ver es folyas aranya. Bocsi a naturalis megfogalmazasert, de igy erthetobb.
2017. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj így legalább érthető. Hát majd kiderül mi lesz. Vagy mi okozza. Csak az a furcsa h.ez pár hónapja van előtte nem volt. A mostani meg eddig se. Köszönöm
2017. ápr. 11. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy beágyazódás, vagy hormonzavar szerintem orvosnak mondd el
2017. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!