Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 év alatt hogy lehet Magyaro...

18 év alatt hogy lehet Magyarországon abortuszt végeztetni szülő nélkül?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam egyik barátnőm anyjával megyek be és neki adom ki magam, ez nagyon butaság lenne?Gondolom igen de semmi más nem jut eszembe,elég kétségbe esett vagyok. (Az szóba se jöhet hogy itthon megtudják.)

17/l



2021. jan. 8. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz. Gondviselő kell hozzá az én tudomásom szerint.
2021. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Itt egy link: [link] ezt találtam, védőnői oldal, így gondolom elég megbízható.
2021. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
És ha a szüleidnek nem mondod, ki fizeti ki?
2021. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Jajjj Te.. Biztos, hogy terhes vagy? Sajnos nem úszod meg anyukád nélkül, de miért nem akarod beavatni?
2021. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Anyukám mesélte hogy az egyik barátnője régen terhes lett, de teljesen eltitkolta, és valahogy észre sem vették rajta, majd rosszul lett a munkahelyén és valaki bevitte a kórházba, 16 évesen szült, az apjáék baromira elverték érte, de azt sem tudta ki volt a gyerek apja. Mindenképp beszéld meg velük.
2021. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, láttál-e már abortuszt, de amit ott csinálnak azzal a gyerekkel, ahhoz inkább nem fűznék semmit. Fel se kéne merülnie, hogy elvetesd. Te tetted azt, amit, vállald a következményeket!
2021. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Már a védőnőknél megbuksz.
2021. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

El ne kezdjétek már bántani a Kérdezőt, van elég baja.

Inkább abban segítsetek neki, hogy hogyan tálalja fel az anyukájának. Aztán majd ők megbeszélik mi legyen.

2021. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Hány hetes vagy?
2021. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ebből nem fogod tudni kihagyni a szüleidet, úgyhogy szorítsd össze a fogsorodat, és állj oda eléjük. Ha dugni nagylány voltál, akkor ahhoz is legyél az, hogy bevallod az ősöknek. ;)
2021. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!