Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Levél a nőgyógyásztol miért?...

Levél a nőgyógyásztol miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni. November 15en volt utoljara menzeszem. December 1en voltam nőgyógyásznal rakszuresen. Sem decemberben sem még most sem jött meg a menzesz, amin annyira nem is lepődtem meg, mivel régebben is volt ilyen pco-s gyanú miatt. Hétfőn megyek nőgyógyászhoz ujra, mivel ma kaptam egy levelet hogy vissza kell mennem mert nem lett jo az eredményem. Miért? Mi lehet ez? En persze egyből a legrosszabbra gondolok. 23 éves vagyok a parommal éppen most kezdtünk bele a gyerek vállalasba... Mi lehet az eredményem amiért vissza kell mennem? Semmi bajom nincsen azon kívül hogy elmarad a menzeszem, es terhes sem vagyok... Valami otlet!?tanács? Hétfő még olyan messze van es nagyon ideges vagyok. Köszönöm
2021. jan. 8. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Legrosszabbra es rakra nem kell gondolni egybol, de pl humanpapilloma virusra utalo elvaltozast talaltak. Ilyenkor tipizalni kell, van-e magas kockazatu virus. Hosszu tavon vezethet mehnyakrakhoz, de ahhoz tobb ev kell. Abnormalitas rendszeres szuresnel kismerteku szokott lenni. Esetleg 3 vagy 6 honap mulva ellenorzesre vissza kell menni, kolposzkoppal megnezik a mehszajat. Tolem par eves nem szuno hpv utan biopsziat is vettek, es mivel rakmegelozo sejteket talaltak ( de egy penzre utazo maganrendeloben ket even at nezegettek harom havonta, ahelyett, hogy mutetet javasolnak) apro rutinmutettel kimetszettek egy darabot.

Mindent egybevetve egy p3-as lelet tag fogalom, aprosagtol kezdve komolyabb dolog is lehet.

Ezek utan meg lehet szulni.

2021. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne aggódd túl, lehet, hogy csak valami olyan dolgot lát, amire gyógyszeres kezelést kell írnia. Semmiképp sem gondolnék a legrosszabbra a te esetedben.
2021. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez lett vol a következő kérdésem hogy tudok e majd szülni ha esetleg lenne egy mutet.. Nagyon beparaztam..
2021. jan. 8. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor kérted az időpontot, nem mondtam valamit?
2021. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mutet az akkor van, ha a hpv makacs es nem mulik el, illetve mar elvaltozast okozott. De akkor is nekem elektromos hurokkal kiegettek egy kis darabot, ami szepen begyogyult. Ezek utan is lehet szulni, es egyaltalan nem is biztos, hogy szukseg lesz ra.
2021. jan. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnàl kedves kèrdező? Minden rendben?
2021. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyulladasom van es a petefészkemen ciszta. Kaptam hüvely kúpot, es norculutot hogy meg jöjjön 3 hónap múlva ill.panasz esetén kell vissza mennem ujabb szuresre. Köszönöm a válaszokat :)
2021. jan. 12. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mutatta. Most voltam újabb vizsgàlaton, műtétre várok, ha a helyzet engedi.
2021. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!