Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 hetes babat cisztaval...

14 hetes babat cisztaval ossze lehet keverni?

Figyelt kérdés

Egy baratnom nagyon fel, hogy terhes maradt. Probalom megnyugtatni, biztos hogy nem az. November elejen volt egy sraccal es azota nagyon fel, volt dokinal par napja, a doki nem terhesseget allapitot meg viszont meg is fel. Attol tart, hogy a doki esetleg cisztanak nezte a babat, mert hogy most derult ki hogy van neki. Viszont nem faj, pedig ugy tudja hogy a ciszta fajdalommal jar.

A lenyeg, hogy valahogy probalom megnyugtatni.


2021. jan. 9. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen mar latszik a kez meg a lab, lehetetlen cisztanak nezni. :D
2021. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze az orvos biztos összekever egy magzatot egy cisztával... A ciszta nem feltétlen jár fájdalommal, nekem is volt, ami csak azért derült ki mert el kellett mennem orvoshoz mivel több hónapja kimaradt a menstruációm. Szóval amúgy észre sem vettem, hogy van. Kaptam gyógyszert ami nagyon erősen meghozta a menstruációm és egyúttal a ciszta is eltűnt.
2021. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 hetes magzatnak már bőven van szívhangja, azt nehéz lenne nem észrevenni.
2021. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem kéne. Nagyon vak orvos, részegen, 20 éves ultrahanggal nyilván össze tudja keverni, így nem írhatom, hogy nem lehet. Nem gyakori, az biztos.
2021. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg amugy meg is tapintotta a doki, szoval biztos nem terhes.
2021. jan. 9. 23:05
 6/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Modern technikai orvosi eszközök vannak màr, amik pontosan meg tudjàk àllapitani, hogy terhes e vagy cisztàja van! Ki zàrt, hogy össze lehessen keverni egy cisztàt egy“babàval“.
2021. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a kéz meg a láb látszik, de az összes kéz- és lábujj és pisze orra van. Én láttam a 11 hetes babamozin. Komplett kis emberke már 11 hetesen! Szóval nem téveszthető össze egy cisztával.
2021. jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jol van! Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2021. jan. 10. 09:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Szegenykem most sem tud megnyugodni. Attol tart, hogy a verteszt hiaba nem mutatja a hcg emelkedeset, ami negativ, megis terhes...
2021. jan. 10. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor gyakorlatilag nem hisz sem az orvosnak sem tesztnek. Hát akkor várjon júniusig hátha megszül.
2021. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!