Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 nap múlva kell meg jönnie...

3 nap múlva kell meg jönnie akkor már meg jöhet ma is? Mit csináljak hogy ne? Nincs nálam most betet

Figyelt kérdés
Kezd fájni a hasam félek hogy reggelre megjön. Barátomnal alszom ma úgy volt hogy haza megyek de annyit könyörgött már muszáj volt maradnom.
2021. jan. 9. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a citrom ivása késlelteti én ezt tudom csak, de ez sem 100%.
2021. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a testedet meg a ciklusodat (mennyire jön meg pontosan, előtte vagy csak pont akkor fáj a hasad stb) Ha szresszelsz tuti megjön előbb. Végső esetben kérsz betétet az anyukájától, szerintem ez max neked kellemetlen, őt nem fogja érdekelni.
2021. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előtte 1 nappal szokott fájni a hasam. 3 napot szokott késni vagy 3 nappal előbb jön meg.
2021. jan. 9. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Almaecet, citrom tenyleg regi praktika, de ha mar uton van, ha mar a mehedben elindult a folyamat, akkor a verzes nem hinnem, hogy meggondolna magat. Akkor a sokszorosan osszehajtogatott vecepapir birja egy darabig, mert olyan, mint az itatospapir.
2021. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jött meg még☺️
2021. jan. 11. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet betét nélkül sétálni. Magadra vess!! Igen ciki amúgy ha hamarabb megjön! Szegény fiú
2021. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!