Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Már 1 hete...

Miért nem jön meg? Már 1 hete meg kellett volna jönnie nekem mindig pontosan jön meg, nem szokott késni. Lehet valami bajom ettöl? Mit csináljak ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Terhes nemvagyok
2019. jan. 26. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, néha késés, kimaradás minden nővel előfordul. Ha a terhesség kizárható várj egy kicsit, ha jövőhónapban sem jelentkezik menj orvoshoz. Szinte 100%-ra veszem, hogy kutya bajod csak simán ilyen hónapod van.
2019. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogytam is de csak 3 kilot 52 voltam most 49 vagyok. Ugye nem emiatt van ?
2019. jan. 26. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy a fogyás miatt van. Nagyon kevés a súlyod! A normál ciklushoz minimum 50 kg kell. Kivétel a nagyon kicsi, eredetileg is nagyon sovàny nők,nekik van,hogy elég a 48 kg is. De átlagban kell az 50 kg.

Először is menj vissza 50 kg-ra.

A bmi-d mit mutat? Érdemes lenne ránézni. Vannak netes kalkulátorok. Hány cm vagy?

2019. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok.
2019. jan. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!