Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenés menstruáció után?

Hasmenés menstruáció után?

Figyelt kérdés
A hormonhaztartasom elegge fel van borulva. Eddig 40plusz napokra jott meg. Par hónapja kevesebb edesseget eszek, szinte teljesen elhagytam, chipset kolat sem fogyasztok pedig régen szinte mindennapos volt. Tavaly januárban 123 kg voltam most 110kg. Altalaban ket mensturacio kozott szokott menni a hasam egyszer egy nap.. Illetve faj az alhasam érzékeny a mellem... De most 30 napra jott meg. Egy ket nap mebt a hasam.. De most par nappal utana is lazabb a szekletem. Vajon ez még normális? Megyek kivizsgálásra hónap végén vervetel, pajzsmirigy, gasztro. Csak tapasztalatokra lennék kíváncsi..
2021. jan. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elotte van mindig egy napig hasmenesem, tisztul a szervezet, szerintem ez nem gond. A nagyobb gond az, hogy ossze-vissza jon meg, es hosszuak a ciklusaid. Remelem talaltok valami megoldast :)
2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire normális, de legtöbb barátnőmnek is szokott menni a hasa, meg nekem is, első két nap, meg utána egy-két nap picit. Mondjuk egyikük pajzsmirigytúlműködéses, nekem meg pcos-om van, nem tudom számít-e, de ugye azok is hormonháztartást zavarják össze.
2021. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) az az igazság, hogy lelki okok miatt elegge elhanyagoltam magam. Eveszavarom is volt 3 évig.. De az mar elmult. Pcos, pajzsmirigy alulműködés es inzulinrezisztenciam van. Elegge meg vagyok ijedve, hogy elcsesztem (persze nyilván az en hülyeségem) hogy nem figyelten magamra, a gyogyszereket amiket felirtak mar rendszeresen szedem a regi rosszullétek elmúltak, de közben meg elojottek emesztesi gondok.
2021. jan. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!